خدمات

گارانتی

با توجه به اینکه مجموعه جواهرات سروش، دارای کارگاه تولید مستقل می‌باشد، خدمات گارانتی محصولات جواهر خود را به شما ارایه می‌دهد. لازم به ذکر است که سنگ‌های جواهر، از سنگ‌های رنگی طبیعی و سنگ‌های سفید از نوع کیوبیک زیرکونیا برند سواروسکی است که با نگین اتمی متفاوت است.

یک نکته که باید به آن توجه شود، استفاده از نام سواروسکی در نگین اتمی است. باید دقت شود که نگین اتمی با سنگ زیرکونیا سواروسکی متفاوت است. این گارانتی شامل موارد زیر خواهد بود:

گارانتی سنگ

سنگ محصول شما دارای گارانتی است. یعنی اگر سنگ جواهرا شما بدون آسیب دیدگی فیزیکی از روی محصول افتاده باشد، بصورت رایگان سنگ چایگزین شده و بودجه بابت سنگ و دستمزد خدمات دریافت نمی‌گردد. صرفا ارسال محصول و دریافت مجدد آن اگر با پست باشد، مشمول بودجه خواهد بود. این گارنتی شامل سنگ‌های سفید زیرکونیا سواروسکی نیز می‌شود.

آبکاری طلا

به مدت یک سال محصول شما مشمول گارنتی آبکاری طلا خواهد بود. اگر رنگ طلا به جهت استفاده در هنگام استحمام و شستشوی ظروف، یا تماس با مواد شوینده و یا استفاده در استخر، کدر شود، در سال اول، بطور رایگان آبکاری خواهد شد.

تعویض سنگ

اگر شما پس از مدتی استفاده، نیاز به تعویض سنگ محصول داشته باشید، این کار نیز برای محصولات این مجموعه انجام خواهد شد. البته هزینه سنگ و خدمات تعویض دریافت خواهد گردید. سنگ‌های مورد استفاده نیز از سنگ‌های رنگی طبیعی که در جواهرات استفاده می‌شود، خواهد بود که کیفیت بسیار بالایی را دارا هستند.

باشگاه مشتریان

مجموعه جواهرات سروش برای مشتریانی که تعداد دفعات خرید بیشتری از مجموعه دارند، باشگاه مشتریان ایجاد نموده است. این باشگاه به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان تشکیل شده است. از جمله خدمات این باشگاه، تخفیفات ادواری ویژه، دعوت به مراکز تفریحی بصورت رایگان و یا حضور رایگان در مراسم ویژه این مجموعه خواهد بود.

تولید سفارشی

با توجه به تنوع طرح در مجموعه جواهرات سروش، امکان ارایه طرح مورد نظر شما و تولید بر اساس آن یا طرح مشابه آن موجود است. لازم به ذکر است که محصولات تولید سفارشی، از نظر زمان ساخت و بودجه با محصولات معمول متفاوت خواهند بود. از نظر زمان، صبوری بیشتری را می‌طلبند و حدود ۳ هفته این زمان خواهد بود.